Komunikat o błędzie

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1389 of /home/morowiec/public_html/morowiec7/web/includes/bootstrap.inc).

Aktualności

Coś o tym czy jednocylindrowe enduro nadaje się w trasę

3 Czerwiec 2016 - 3:26po południu -- morowiec

W końcu udało się namówić redaktora naczelnego na odwiedziny w moich okolicach. I w ramach przygotowań do tegorocznej wyprawy, razem z Tomkiem, trochę przeciagnąć z daleka od szosy.

W efekcie powstał ten oto artykuł o wspólczesnym dualsporcie czyli motocyklu Husqvarna 701 Enduro:
http://www.scigacz.pl/Dual,sportem,daleko,od,domu,28850.html

5 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Rajdów Turystycznych

10 Czerwiec 2014 - 8:21przed południem -- morowiec

Paszków Rally Adventure 2014 okazał się super imprezą. W końcu też obyło się bez przygód z motocyklem co zaowocowało dobrym 11 miejscem. Najważniejsze jest jednak to że po całym sezonie (3 rajdy: Pałuk, Motognój, Paszków) w klasyfikacji generalnej Pucharu Rajdów Turystycznych zajałęm 5 miejsce!

Rozbudowa działu Ciekawe miejsca

5 Czerwiec 2014 - 5:02po południu -- morowiec

Ostatnio poświęciłem sporo czasu na rozbudowę działu opisujące ciekawe miejsca lub atrakcje turystyczne odwiedzone podczas moich wyjazdów. Lista ciekawych miejsc umożliwia filtrowanie po kraju. Dodatkowo w prawej kolumnie przy opisie danego miejsca jest mapka z zaznaczonymi miejscami w danym kraju. Podobnie przy każym z moich wyjazdów jest lista miejsc odwiedzonych podczas danej podróży.

Na chwile obecną skupiam się przede wszystkim na Finlandii. Większość atrakcji z tego kraju już dodałem, choć wiem że oferuje on znacznie więcej.

Drugie miejsce w XXV Rajdzie Hubal

25 Maj 2014 - 9:22po południu -- morowiec

20 lat temu mój Tato zabrał mnie na Rajd szlakiem majora Hubala. Dla małego chłopaka było to niesamowite wydarzenie. Wiele momentów jak noclegi w różnych miejscach, szaniec w Anielinie, ekipę jeżdżącą wojskową sanitarką, piaszczyste dukty, strzelanie z karabinka kbks pamiętam do dziś. Wtedy zamarzyłem że kiedyś wrócę na ten rajd, już swoim motocyklem i stanę na podium.

W tym roku zająłem drugie miejsce w klasie otwartej, mając tyle samo punktów co zwycięzca. I cieszę się że nie pierwsze. XR650L na której startowałem, pomimo tego że konstrukcyjnie pochodzi z 1993 roku, jest współczesnym motocyklem. Na wzycięstwo przyjdzie czas gdy uruchomimy z Tatą NSU 250 OSL.

Pomimo trudów długiej, prawie ośmiogodzinnej trasy bardzo odpoczałem, odreagowałem. Wszystko dzięki ludziom którzy byli na tej impreze i któym serdecznie dziękuję za wszystko!

Nowy layout strony

23 Maj 2014 - 3:14po południu -- morowiec

Dzisiaj odpaliłem stronę z nieco zmienionym wyglądem. Wszystkie stare treści zostały przeniesione. W związku z tym zabieram sie za aktualizowanie treści. W szczególności działu Ciekawe miejsca który cieszy się dość duża popularnością.

Nowa podstrona o rajdach

14 Maj 2014 - 4:03po południu -- morowiec

W tym roku biorę udział w Pucharze Rajdów Turystycznych Na Orientację oraz kilku innych rajdach. W związku z tym stworzyłem podstronę rajdy z wynikami uzyskanymi na poszczególnych imprezach

Przebudowa strony

30 Styczeń 2013 - 12:13po południu -- morowiec

Zmieniam obecnie serwer na którym jest strona. W związku z tym część materiałów znikła. Wcześniej cyz później wrócą na swoje miejsce.