Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1389 of /home/morowiec/public_html/morowiec7/web/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` w require_once() (linia 10 z /home/morowiec/public_html/morowiec7/web/sites/all/modules/contrib/ip_geoloc/views/ip_geoloc_plugin_style_map.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/morowiec/public_html/morowiec7/web/sites/all/themes/contrib/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/morowiec/public_html/morowiec7/web/sites/all/themes/contrib/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Park Narodowy Oulanka

Kraj: 
Finlandia

Oulanka jest wspaniałym cel wędrówek. Popularne szlaki Karhunkierros (niedźwiedzie) turystyczne prowadzą przez Park Narodowy. Piesi mogą uzyskać ogólny obraz charakteru parku i zobaczyć nawet nawet podczas jednodniowych wycieczek.

Park Narodowy Oulanka położony jest w gminach Kuusamo i Salla w północno-wschodniej Finlandii. Park kończy się na granicy państwowa. Po drugiej stronie w Rosji jest Paanajärvi Park Narodowy (eng.paanajarvi-park.com), który powstał w 1992 roku. Krajobraz składa się z sosnowych lasów, dolin rzecznych z piaszczystymi brzegami i progami, a na północy rozległymi torfowiskami. Obszar ten jest bogaty w wiele gatunki zwierząt i roślin, a tym również zagrożone wyginięciem.

Pieni Karhunkierros

Szlak ma 12 km długości i zajmuje około 5 do 6 godzin. Trasa znajduje się w południowej części parku. Zaczyna się i końcy na parkingu w Juuma, lecz można udać sie również na parking koło Basecamp. Szlak jest bardzo wymagający. Biegnie on wzdłuż brzegu rzeki Kitkajoki i jest doskonałą okazją do odkrywania wspaniałej scenerii parku.

Odwiedzone podczas: 
ZałącznikWielkość
Plik oulankanationalpark.kmz3.12 KB