Komunikat o błędzie

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1389 of /home/morowiec/public_html/morowiec7/web/includes/bootstrap.inc).

Tarnów-Mielec-Sandomierz-Kozienice-Studzianki Pancerne-Warszawa

Data: 
31.07.2005
Dystans: 
323 km

Pobudka o 7.30. Najwyższy czas się pakować. Ubrania, namiot, śpiwór, jedzenie, kuchenka gazowa, menażka, różne drobiazgi - chyba jest wszystko Ufff... w końcu spakowany, teraz szybka kąpiel, tankowanie i pędem na rynek pożegnać miasto. 11.40 pora ruszać...

Zmiana tylnej zębatki na mniejsza o 3 zęby daje mi różnicę prędkości o około 10km na 6-tym biegu. Trzeba od nowa nauczyć się jeździć bo różnica okazuje się dość zauważalna. Mały ruch, spokojne prędkości w granicach 90-110. Na 133km pierwszy postój i tankowanie, bardziej z ciekawości niż z potrzeby. Mile zaskoczenie - motocykl zużył tylko 6,5l wiec wynik w okolicy 4,9l/100 zamiast spodziewanych 6l. Zobaczymy jak będzie dalej i czy uda utrzymać się takie tempo i spalanie.

Na 240km zjeżdżam z głównej drogi na Studzienki Pancerne - miejsce pamiętnej bitwy z II wojny światowej. Kilka fotek, krotki spacerek i czas ruszać dalej.

Około godziny 16 przekraczam granice Warszawy. Bardzo blisko akademika zatrzymuje mnie patrol Policji - ktoś uciekał przed innym patrolem czarnym motocyklem... Nic, trzeba swoje odczekać - na szczęście jeden z policjantów okazuje się być motocyklistą, wiec czas się nie dłuży. Podjeżdża patrol - to nie ten -puścić. W końcu melduje się w pokoju, zrzucam bagaże z motocykla i heja na starówkę. Krótkie zwiedzanie Warszawy nocą, po czym pora kłaść się spać.